Suomeksi In English Eesti keel

CHROMagar™ Salmonella PLUS

Tootekood: SA162
Tootja: CHROMagar
Pakend: 5000 ml

Product information

Traditsiooniliselt kasutatud Salmonella määramise söötmete spetsiifilisus on nõrk ja annab palju vale-positiivseid: näit.  Citrobacter ja Proteus paistavad kahtlaste kolooniatena tegelike  Salmonella-kolooniate seas. Tõelised Salmonella-kolooniad võivad jääda leidmata rutiintestimisel  suurest töömahust tingituna. Õigete positiivsete määramine traditsioonilisel meetodil on töömahukas ja see näeb ette 10 koloonia uurimist iga  uuritava proovi kohta.

Kromogeenagarite Rambach™ Agar-i ja CHROMagar™ Salmonella suurepärane spetsiifilisus elimineerib enamuse vale-positiivsed ja võimaldab sellega sihtida väiksemaid kahtlasi proove. Sellega väheneb töökoormus ja rutiintestimisel võib avastada Salmonella-t sisaldavaid proove varasemast sagedamini. See on eriti kasulik ootamatute ja ohtlike Salmonella põhjustatud toidumürgituste puhul.

CHROMagar™ Salmonella PLUS

Võtke ühendust meie spetsialistiga

Küsige lisa infot Labema spetsialistilt. Toote spetsialist on Petri Muranen.

Saada küsimus


Oheistuotteita

CHROMagar™ Salmonella PLUS -suplementti

Tootekood: SA162(S)
Pakend: 5000 ml

CHROMagar™ Salmonella PLUS -suplementti White Opaque

Tootekood: SU702
Pakend: 5000ml:aan


Researchs

Comparison of Four Chromogenic Media and Hektoen Agar for Detection and Presumptive Identification of Salmonella Strains in Human Stools
Työssä verrattiin neljää kaupallista kromogeenista elatusainetta perinteiseen Hektoen-alustaan. 916 ulostenäytettä viljeltiin kaikille viidelle maljalle sekä suoraan näytteestä että rikastuksen kautta. Kromogeenisten maljojen perinteistä maljaa korkeampi spesifisyys puoltaa niiden käyttöä, koska varmistustestien lukumäärä samoin kuin niiden tarvitsema henkilötyön määrä ja reagenssien kulutus vähenevät. Tekijöiden mukaan COMPASS agaria ja CHROMagar™ Salmonellaa voi suositella salmonellojen alustavaan tunnistamiseen ulostenäytteistä yksiportaisella menetelmällä.