Suomeksi In English Eesti keel Lietuvos

CHROMagar™ Vibrio

Tootekood: VB910
Tootja: CHROMagar
Pakend: 1000 ml

NB! Saate tellida tooteid veebipoes. Logige sisse lehe paremas ülanurgas.

Product information

Vibrio parahaemolyticus, Vibrio vulnificus ja Vibrio cholerae on patogeenid, kes võivad põhjustada tõsiseid koorikloomade ja kaladega seostatud toidumürgitusi. Vibrio-de määramiseks kasutatud meetodid nagu  TCBS nõuavad palju aega ja tööjõudu ning need ei ole kuigi tundlikud.

Kromogeenagar CHROMagar™ Vibrio aitab kergesti eristada V. parahaemolyticus-e, V. vulnificus-e ja V. cholera teistest vibriodest otse eristusetapis värvuse muutuse alusel. CHROMagar™ Vibrio tundlikkus on märgatavalt kõrgem kui traditsioonilisel meetodil.

V. parahaemolyticus -pesäkkeet ovat violetteja ja usein harmahtavia, V. vulnificus ja V. cholerae ovat sinisiä ja V. alginolyticus -pesäkkeet ovat värittömiä. CHROMagar™ Vibrio on selektiivinen tärkeimpiä enterobacteriaceae-heimon bakteereita ja Gram-positiivisia bakteereita vastaan.

V. parahaemolyticus -kolooniad on violetsed ja sageli hallikad, V. vulnificus ja V. cholerae on sinised ja V. alginolyticus -kolooniad on värvitud. CHROMagar™ Vibrio on selektiivne olulisematele enterobacteriaceae-sugukonna bakteritele ja Gram-positiivsete bakteritele .

CHROMagar™ Vibrio

Võtke ühendust meie spetsialistiga

Küsige lisa infot Labema spetsialistilt. Toote spetsialist on Markus Pappa.

Saada küsimus