Suomeksi In English Eesti keel Lietuvos

ImmunoCard® C. difficile GDH

Tootekood: 716050
Tootja: Meridian Bioscience Europe
Pakend: 50 testi

NB! Saate tellida tooteid veebipoes. Logige sisse lehe paremas ülanurgas.

Product information

ImmunoCard® C. difficile GDH on kiire kvalitatiivne ensümaatiline immuunanalüüsi monitoorimise test Clostridium difficile antigeeni ja glutamaatdehüdrogenaasi määramiseks väljaheiteproovist inimestel, kelle puhul kahtlustatakse C. difficile infektsiooni (CDI). See test ei erista üksteisest toksigeenilist ja mittetoksigeenilist C. difficile tüve. Need patsientide proovid, mis annavad testiga positiivse tulemuse, peab edasi analüüsima, et tuvastada toksigeenilisi C. difficile tüvesid.

ImmunoCard® C. difficile analüüsi kirjeldus

Analüüsiportseduuri kirjeldus

  • Tundlikkus: 97.6%
  • Spetsiifilisus: 87%

 

Sarnaseid tooteid:

ImmunoCard STAT!® Adenovirus

ImmunoCard® Mycoplasma

ImmunoCard® Toksiinid A&B

ImmunoCard STAT!® E. coli O157 Plus

ImmunoCard STAT!® EHEC

ImmunoCard STAT!® HpSA® HD

ImmunoCard® H. pylori IgG

ImmunoCard STAT!® Strep A

ImmunoCard STAT!® Mono

ImmunoCard STAT!® Norovirus

ImmunoCard STAT!® Crypto/Giardia

ImmunoCard STAT!® GCE

 

Veel kiirteste

 

Clostridium difficile (allikas: PERH) on eoseid moodustav anaeroobne bakter, mis kuulub inimese normaalsesse soolemikrofloorasse.

Infektsioon tekib nakatumisel toksilise tüvega (mis juhtub enamasti haiglas) või normaalse soolemikrofloora kahjustumisel (enamasti antibakteriaalse ravi mõjul). Soolemikrofloora kahjustumise riski suurendab antibiootikumide liiga kergekäeline tarvitamine. Võtke antibiootikume ainult siis, kui arst on need Teile välja kirjutanud.

Clostridium difficile infektsiooni korral tekib patsiendil kõhulahtisus, sageli on väljaheide väga ebameeldiva lõhnaga. Lisaks võivad esineda kõhuvalu, palavik, nõrkus ning üldine halb enesetunne. Tavaliselt on haigusnähud kerged ja tervenemine on täielik. Harva tekib eluohtlik soolepõletik.

Bakter levib peamiselt saastunud käte vahendusel või saastunud kontaktpindade kaudu (nt tualett, ukselingid vms). Haigustekitaja võib pesemata kätel püsida pikka aega.

ImmunoCard® C. difficile GDH

Võtke ühendust meie spetsialistiga

Küsige lisa infot Labema spetsialistilt. Toote spetsialist on Markus Pappa.

Saada küsimus