Suomeksi In English Eesti keel Lietuvos

Para-Pak® 10% Formalin, neutralized and buffered

Tootekood: 900412
Tootja: Meridian Bioscience Europe
Pakend: 120 tk

NB! Saate tellida tooteid veebipoes. Logige sisse lehe paremas ülanurgas.

Product information

Para-Pak® 10% Formalin -keräysampullit ovat 30 ml:n kertakäyttövälineitä ulostenäytteiden keräämiseen, säilytykseen ja kuljetukseen suolistoparasiittitutkimusta varten. Ampullit sisältävät 15 ml:aa 10:%sta neutraalia puskuroitua formaliinia. 
Para-Pak® 10% Formalin -kogumisampullid on 30 ml-sed kordkasutatavad väljheiteproovi kogumisvahendid, säilitamiseks ja transportimiseks sooleparasiitide uuringuteks. Ampullid sisaldavad 15 ml 10% neutraalset puhverdatud formaliini.
Para-Pak®–ampullid on kas tühjad (Para-Pak® Clean Vial), või eriliste fiksatiividega  (15 ml / ampull) eri vajadusteks. Läbilaskmatud keeratavad korgid on varustatud proovivõtmise kergendamiseks spets. lusikaga. Ampullid sobivad  Para-Pak® MacroCon – filtri vahenditega ning moodustavad koos suletud süsteemi, mis minimeerib  infeksioossete organismidega kokkupuudet.  Para-Pak®–ampullid ja Para-Pak® MacroCon –vahendid (tuleb osta eraldi) on hea lahendus formaliineetri kontsentratsiooni kasutamiseks. Meetodi tundlikkust saab maksimeerida kasutades kogu Para-Pak®–ampulli sisu.

Para-Pak® 10% Formalin, neutralized and buffered

Võtke ühendust meie spetsialistiga

Küsige lisa infot Labema spetsialistilt. Toote spetsialist on Markus Pappa.

Saada küsimus