Suomeksi In English Eesti keel Lietuvos

Labema Eesti OÜ

1997. aastast Eestis tegutsev Labema Eesti OÜ on Soome firma Labema OY tütarettevõte. Labema OY on asutatud aastal 1988 ja tegeleb laboritoodete müügiga mikrobioloogia, molekulaarbioloogia ja kliinilise keemia laboritele.  Labema klientideks on toidu- ja veterinaaria, haiglate, keskkonnaanalüüsi laborid jne.   

Labema OÜ pakutav laialdane mikrobioloogiliste diagnostikumide valik sisaldab tuhandeid tooteid ca 50 erinevalt valmistajalt üle kogu maailma. Enamus meie vahendatavatest tootjafirmadest on teinud põhjalikku uurimus- ja arendustööd, tuues turule täiesti uusi teste ning seadmeid, mis parandavad ja kiirendavad diagnoosi panekut ning uurimistööd.

Pädevusvaldkond

Mikrobioloogilised külvid

Mikrobiloloogiline külv sisaldab kõike vajalikku mikroobide kasvatamiseks, kolooniate määramiseks ja labori töö kvaliteedi kindlustamiseks. Näited meie toodetest on söötmed, valmissöötmeted, Petrifilmid, veretooted ja suplemendid. Oleme valinud välja uuringud ja info, mis võiksid meie klientidele huvi pakkuda ja lisanud vastavad lingid toodete juurde.

Kontrollkultuurid

Lai valik kvaliteedi kontrolli mikroorganismide tooteid kvaliteedi kontrolliks ja koolituseks. Selleks, et tellida mikroorganismide tooteid on vajalik registreedida end Microbiologics lõppkasutajaks. Võtke ühendust Labema Eesti klienditeenindusega labema@labema.ee lisa info ja lõppkasutaja lepingu saamiseks.

Toiduainete diagnostika

Toidu diagnostika esindab kõiki tooteid mis on vajalikud professionaalseks toidu kvaliteedi kontrolliks, sealhulgas patogeenide, allergeenide ja mükotoksiinide testid. Oleme valinud välja uuringud ja info, mis võiksid meie klientidele huvi pakkuda ja lisanud vastavad lingid toodete juurde.

Kliiniline diagnostika

Kliiniline diagnostika hõlmab suurt valikut kllinilistele laboritele mõeldud teste, näiteks seroloogilised testid, antigeeni ja toksiini testid. Oleme valinud välja uuringud ja info, mis võiksid meie klientidele huvi pakkuda ja lisanud vastavad lingid toodete juurde.

Enesekontroll ja hügieen

Enesekontroll ja hügieen esitleb kergesti kasutatavaid teste ja seadmeid hügieeni kontrolliks ja mikrobioloogiliseks enesekontrolliks restoranidele ja toidutööstusele. Oleme valinud välja uuringud ja info, mis võiksid meie klientidele huvi pakkuda ja lisanud vastavad lingid toodete juurde.

Molekulaarbioloogia

Molekulaarbioloogia sisaldab tooteid IVD testidele, bakterite, viiruste, seente ja parasiitide diagnoosimiseks. Oleme valinud välja uuringud ja info, mis võiksid meie klientidele huvi pakkuda ja lisanud vastavad lingid toodete juurde.

Seadmed ja tarvikud

Instrumendid ja tarvikud  hõlmavad põhilist varustust, vahendeid ja eritooteid laboratoorseks tööks ja proovivõtuks.

Uuring

Instrumendid ja reaktiivid, mis on vajalikud hea kvaliteediga mikrobioloogiliseks ja eukarüootide uuringuks. Oleme valinud välja uuringud ja info, mis võiksid meie klientidele huvi pakkuda ja lisanud vastavad lingid toodete juurde.

Inimesed

Katrin LehisteTeenindusjuht

+ 372 6419 496
+ 372 564 96484
eesnimi.perekonnanimi@labema.ee

Saada sõnum

Markus PappaTeadus- ja turundusjuht

+ 372 567 00221
eesnimi.perekonnanimi@labema.ee

Saada sõnum

Kristiine PaiToiduohutuse ja hügieeni müügijuht

+372 5301 5020
eesnimi.perekonnanimi@labema.ee

Saada sõnum