Suomeksi In English Eesti keel Lietuvos

3M™ Petrifilm™ Yeast and Mould Count Plates (2x50)

Tootekood: C6407
Tootja: Suomen 3M Oy Food Safety
Pakend: 100 tk

NB! Saate tellida tooteid veebipoes. Logige sisse lehe paremas ülanurgas.

Product information

3M™ Petrifilm™ Yeast and Mould Count Plate on mõeldud pärmide ja hallituste määramiseks 3-5 päevaga. Indikaattorvärvaine värvib hallituste ja pärmide kasvud, mistõttu neid on kerge eristada heledal söötmel. Hallitusi ja pärme saab loendada Petrifilm™ Plate Reader-iga või manuaalselt. Petrifilm™ Yeast and Mould Count Plate sisaldab pärmide ka hallituste kasvuks sobivat agarit, geelistumisainet ning värvindikaatorit. Pärmid on tüüpiliselt väikesed, kõrgenenud, sinakasrohelised selge kontuuriga kasvud. Hallitused on enamasti suured, mitmevärvilised, rebitud servaga lamedad kasvud. Pakendis on kaasas levitaja.

3M™ Petrifilm™ -tootevalik on mõeldud mikrobioloogiliste põhimääramiste tõhustamiseks ja lihtsustamiseks. Petrifilm™-tooted võimaldavad ruumi kokkuhoidu söötmete käsitlemisel, kasutamisel ja hävitamisel ning parandavad määramiste töökindlust.
• lihtne ja kiire kasutamine
• säästab söötmetevalmistamiseks kuluvat kallist tööaega ja lisab paindlikkust
• plaatide säilivus on juba 18 kuud
• väiksem ruumivajadus laos, inkubaatoris ja autoklaavis
• tekib vähem jäätmeid võrreldes tavaliste Petri tassidega

Petrifilm™-kasvatussöötmetel on üle maailma juba üle 3000 tööstuskasutaja. Lisaks peamised kinnitused (AOAC, Nordvall, AFNOR) Petrifilm ™ toodete sertifitseerimisele ja teaduslikele publikatsioonidele on saadaval üle 200.