Suomeksi In English Eesti keel Lietuvos

3M™ Petrifilm™ High-Sensitivity Coliform Count Plates (20x25

Tootekood: C6415
Tootja: Suomen 3M Oy Food Safety
Pakend: 500 tk

NB! Saate tellida tooteid veebipoes. Logige sisse lehe paremas ülanurgas.

Product information

HS Coliform Count Plate on mõeldud sellistele toodetele, kus lubatud coli-laadsete bakterite kogus on väga väike. Söötme tundlikkus on  1 pmy/g, kui lahjendus kordi on 5, ja vastavalt 2 pmy/g, kui lahjenduskordi on 10. HS Coliform Count Plate sisaldab VRB-toitaineid (violet red bile), külmas vees geelistuvat polümeeri ja tetrazoolium-värv-ndikaatorit. Värvndikaatori redutseerimisel kolooniad värvuvad punaseks ja on kergesti märgatavad. Coli-laadsed fermenteerivad laktoosist gaasi, mis on nähtav kolooniate äärtesse jäävate mullidena. See omadus eristab coli-laadseid muudest gram-negatiivsetest bakteritest.

3M™ Petrifilm™ Count Plate-tootevalik on mõeldud mikrobioloogiliste põhimääramiste tõhustamiseks ja lihtsustamiseks. Petrifilm™-tooted võimaldavad ruumi kokkuhoidu söötmete käsitlemisel, kasutamisel ja hävitamisel ning parandavad määramiste töökindlust.
• lihtne ja kiire kasutamine
• säästab söötmetevalmistamiseks kuluvat kallist tööaega ja lisab paindlikkust
• plaatide säilivus on juba 18 kuud
• väiksem ruumivajadus laos, inkubaatoris ja autoklaavis
• tekib vähem jäätmeid võrreldes tavaliste Petri tassidega

Petrifilm™-kasvatussöötmetel on üle maailma juba üle 3000 tööstuskasutaja. Lisaks peamised kinnitused (AOAC, Nordvall, AFNOR) Petrifilm ™ toodete sertifitseerimisele ja teaduslikele publikatsioonidele on saadaval üle 200.