Suomeksi In English Eesti keel Lietuvos

3M™ Petrifilm™ Staph Express Count Plates (20x25)

Tootekood: C6491
Tootja: Suomen 3M Oy Food Safety
Pakend: 500 tk

NB! Saate tellida tooteid veebipoes. Logige sisse lehe paremas ülanurgas.

Product information

Petrifilm Staph Express count plate on stafülokokkidele mõeldud selektiivne kiirkasvatusalus. Selle uue põlvkonna stafülokokitestiga saab tulemusi loendada juba 22 tunni möödudes. Staph Express count plate sisaldab  kromogeenset, modifitseeritud Baird-Parker -söödet ja külmlahustuvat geelistumisainet. Vajab vaid ühte inkubeerimistemperatuuri. Petrifilm Staph Express count plate on nagu ühendatud tradistiooniline Baird-Parker-agar ja koagulaastest.
Petrifilm Staph Express count plate sisaldab kromogeenset indikaatorit, tänu millele Staphylococcus aureus-kolooniad kasvavad punakas-violetsetena. Kuna vaid punakas-violetsed kolooniad on nähtavad, siis loendatakse ja loetakse need Staphylococcus aureus-teks. Test on valmis.
Juhul kui söötmel kasvab ka muid kasve siis kasutatakse  Petrifilm Staph Express loendusketast  S. aureus-e identifitseerimiseks.  Loendusketas lisatakse petrifilmile ja kasvatatakse 3 tundi. Petrifilm Staph Express loendusketas sisaldab toluidiinisiin-O-d DNA reaktsioonide nähtavaks muutmiseks. Petrifilm Staph Express loendusketas müüakse eraldi toote koodiga C6492 ja C6493.

3M™ Petrifilm™ Count Plate-tootevalik on mõeldud mikrobioloogiliste põhimääramiste tõhustamiseks ja lihtsustamiseks. Petrifilm™-tooted võimaldavad ruumi kokkuhoidu söötmete käsitlemisel, kasutamisel ja hävitamisel ning parandavad määramiste töökindlust.
• lihtne ja kiire kasutamine
• säästab söötmetevalmistamiseks kuluvat kallist tööaega ja lisab paindlikkust
• plaatide säilivus on juba 18 kuud
• väiksem ruumivajadus laos, inkubaatoris ja autoklaavis
• tekib vähem jäätmeid võrreldes tavaliste Petri tassidega

Petrifilm™-kasvatussöötmetel on üle maailma juba üle 3000 tööstuskasutaja. Lisaks peamised kinnitused (AOAC, Nordvall, AFNOR) Petrifilm ™ toodete sertifitseerimisele ja teaduslikele publikatsioonidele on saadaval üle 200.